ADDRESS: Pärnu maantee 30-5, Tallinn 10141

PHONE: +372 666 0030

EMAIL: info(ät)jazzkaar.ee

Postponed! – deLULU

Saturday 17. April 23:59

Buy ticket

Members:

Inga Tislar vocal
Taavi Paomets guitar, vocal, electrionics
Mairo Marjamaa saxophones, keyboards
Heikko Remmel bass
Martin Petermann drums

Saturday 17. April 23:59

Buy ticket

Fotografiska Tallinn

18.- / 13.-
From 12.04 20.- / 15.-

Oma ühiseid muusikalisi unistusi triona teostav värske muusikaline grupp deLULU koosneb tunnustatud ja auhindadega pärjatud muusikutest – Taavi Paomets, Mairo Marjamaa ja Inga Tislar. Nende mediteerivast ilmutuslikuni ulatav muusika sisaldab r’n’b-kastmes vürtsitatud sulamit soolastest soulilikest vokaalidest ja kaasaegsetest produktsioonitehnikatest.

Taavi Paomets, kes on tuntud ka kollektiivist Avoid Dave, on kirjutanud ning produtseerinud muusikat juba tosin aastat ja teinud koostööd paljude Eesti artistidega. Inga Tislar on lõpetanud Tallinna Georg Otsa nimelises muusikakooli rütmimuusika osakonna. Lauljatar sai laiemalt tuntuks lauluvõistlusel „Eesti laul“, kus astus võistlustulle nii 2019. kui ka 2020. aastal. Mairo Marjamaa on armastatud muusik ja pedagoog, kelle nõtket saksofonimängu võib nautida paljudes jazzansamblites, samuti on ta oodatud muusik ka mitmetes popkoosseisudes.

Trio suurim tugevus on vabadus oskuslikult kasutada erinevaid stiile mitmetest dimensioonidest luues uue helisfääri. Trio looming ühendab endas muusikutele südamelähedasi stiile nagu soul, jazz ja r’n’b. Jazzkaare kontserdil liituvad deLULUga ka tunnustatud muusikud Heikko Remmel (bass) ja Martin Petermann (trummid)