deLULU - Festival Jazzkaar

AADRESS: Pärnu maantee 30-5, Tallinn 10141

TELEFON: +372 666 0030

EMAIL: info(ät)jazzkaar.ee

deLULU

Laupäev 28. august 22:30

Osta pilet

Koosseis:

Inga Tislar vokaal
Taavi Paomets kitarr, vokaal, elektroonika
Mairo Marjamaa klahvpillid, saksofon
Heikko Remmel bass
Martin Petermann trummid

Laupäev 28. august 22:30

Osta pilet

Fotografiska Tallinn Kuva kaardil

18.- / 13.-
Alates 10. august 20.- / 15.-

Oma ühiseid muusikalisi unistusi triona teostav värske muusikaline grupp deLULU koosneb tunnustatud ja auhindadega pärjatud muusikutest – Taavi Paomets, Mairo Marjamaa ja Inga Tislar. Nende mediteerivast ilmutuslikuni ulatav muusika sisaldab r’n’b-kastmes vürtsitatud sulamit soolastest soulilikest vokaalidest ja kaasaegsetest produktsioonitehnikatest.

Taavi Paomets, kes on tuntud ka kollektiivist Avoid Dave, on kirjutanud ning produtseerinud muusikat juba tosin aastat ja teinud koostööd paljude Eesti artistidega. Inga Tislar on lõpetanud Tallinna Georg Otsa nimelises muusikakooli rütmimuusika osakonna. Lauljatar sai laiemalt tuntuks lauluvõistlusel „Eesti laul“, kus astus võistlustulle nii 2019. kui ka 2020. aastal. Mairo Marjamaa on armastatud muusik ja pedagoog, kelle nõtket saksofonimängu võib nautida paljudes jazzansamblites, samuti on ta oodatud muusik ka mitmetes popkoosseisudes.

Trio suurim tugevus on vabadus oskuslikult kasutada erinevaid stiile mitmetest dimensioonidest luues uue helisfääri. Trio looming ühendab endas muusikutele südamelähedasi stiile nagu soul, jazz ja r’n’b. Jazzkaare kontserdil liituvad deLULUga ka tunnustatud muusikud Heikko Remmel (bass) ja Martin Petermann (trummid)