ADDRESS: Pärnu maantee 30-5, Tallinn 10141

PHONE: +372 666 0030

EMAIL: info(ät)jazzkaar.ee

CANCELLED! JAMISON ROSS (USA)

Wednesday 22. April 21:00

Buy ticket

Members:

Jamison Ross vocal, drums
Cory Irvin organ
Rick Lollar guitar
Jay White bass

Wednesday 22. April 21:00

Buy ticket

Vaba Lava

25.- / 20.-
From April 1st 30.- / 25.-

Dear customer!

                                                                                   

Due to the spread of COVID-19 in the world, the concert of Jamison Ross (USA), initially scheduled to take place on 22 April 2020 at Jazzkaar 2020 and then postponed to year 2021 at Vaba Lava, is cancelled.  

 

Tickets can be returned or changed for Jazzkaar gift vouchers from January 20 to February 20, 2021 by filling in the form here. Refunds will not be automatic. 

 

Owners of hard ticket can return their tickets also at Piletilevi selling points, except for Circle-K service stations and Viru keskus info desk. 

 

Jazzkaar information: piletid@jazzkaar.ee and +3726660030

 

Festival Jazzkaar encourages culture lovers to support the festival by not returning their tickets.

 

///

 

Trummarist laulja või lauljast trummar on mõlemad sobivad kombinatsioonid iseloomustamaks Ameerika jazzmuusiku Jamison Rossi mitmekülgset annet. Tuntud ka kui superkoosseisu Snarky Puppy trummar on ta saavutanud suveräänse staatuse koos väärika Grammy-nominatsiooniga 2016. aastal parima jazz-vokaal albumi kategoorias. Oma vanaisa käe all alustas ta trummiõpinguid Florida kirikutes ja innuka talendina võitis ta 2012. aasta Thelonious Monk’i nimelise rahvusvahelise jazzikonkursi trummikategoorias. Vägev tunnustus andis tugeva tõuke muusiku karjäärile, mida kroonis leping Concord Jazz plaadifirmaga.

 

2015. aastal ilmunud omanimeline debüütalbum tutvustas maailmale Jamison Ross’i visiooni rütmi ja meloodia ühiskõlast, kus jazz, R&B, soul, gospel ja blues sulavad peenhäälestatud küllusesse. Tema kõla on nimetatud Donny Hathaway ja Elvin Jones’i kombinatsiooniks; Rossi muusikas saab võrdselt nautida nii hingsetatuid soul-vokaale kui ka gruuvivat rütmisektsiooni. 2018. aastal ilmunud järjekorras teisel albumil “Alll for One” säravad leidlike cover-versioonide kõrval ka rütmilauliku enda palad.