AADRESS: Pärnu maantee 30-5, Tallinn 10141

TELEFON: +372 666 0030

EMAIL: info(ät)jazzkaar.ee

JÄÄB ÄRA! JAMISON ROSS (USA)

Reede 17. aprill 00:00

Osta pilet

Koosseis:

Jamison Ross vokaal, trummid
Cory Irvin orel
Rick Lollar kitarr
Jay White bass

Reede 17. aprill 00:00

Osta pilet

Hea klient!

 

22. aprillil 2020 kell 21:00 Vabal Laval toimuma pidanud ning seejärel aastasse 2021 edasi lükatud Jamison Ross (USA) kontsert jääb ära seoses Covid-19 olukorraga maailmas.

Piletid saab tagastada või vahetada Jazzkaare kinkekaartide vastu perioodil 20. jaanuar kuni 20. veebruar 2021. Kinkekaardid kehtivad 1 aasta alates väljastamisest. Tagasiostu või vahetuse soovist andke teada siin. Automaatset tagasiostu ei toimu.

 

Tavapileti omanikud saavad enda piletid tagastada ka Piletilevi müügipunktides, v.a Circe-K teenindusjaamades ja Viru keskuse infopunktis.

Festival Jazzkaar kutsub kultuurisõpru toetama festivali jättes piletid tagasi müümata.

 

///

 

Trummarist laulja või lauljast trummar on mõlemad sobivad kombinatsioonid iseloomustamaks Ameerika jazzmuusiku Jamison Rossi mitmekülgset annet. Tuntud ka kui superkoosseisu Snarky Puppy trummar on ta saavutanud suveräänse staatuse koos väärika Grammy-nominatsiooniga 2016. aastal parima jazz-vokaal albumi kategoorias. Oma vanaisa käe all alustas ta trummiõpinguid Florida kirikutes ja innuka talendina võitis ta 2012. aasta Thelonious Monk’i nimelise rahvusvahelise jazzikonkursi trummikategoorias. Vägev tunnustus andis tugeva tõuke muusiku karjäärile, mida kroonis leping Concord Jazz plaadifirmaga.

 

2015. aastal ilmunud omanimeline debüütalbum tutvustas maailmale Jamison Ross’i visiooni rütmi ja meloodia ühiskõlast, kus jazz, R&B, soul, gospel ja blues sulavad peenhäälestatud küllusesse. Tema kõla on nimetatud Donny Hathaway ja Elvin Jones’i kombinatsiooniks; Rossi muusikas saab võrdselt nautida nii hingsetatuid soul-vokaale kui ka gruuvivat rütmisektsiooni. 2018. aastal ilmunud järjekorras teisel albumil “Alll for One” säravad leidlike cover-versioonide kõrval ka rütmilauliku enda palad.