• Tropics (Suurbritannia)
  • Taavo Remmel 50
  • Mart Soo 50
  • MiaMee
  • Bill Frisell (USA)

Peagi

Sügisjazzi peaesineja on Bill Frisell!

on Neljapäev, 05 Juuni 2014. Posted in Uudis

Sügisjazzi peaesineja on Bill Frisell!

Sügisjazz 2014 toob kontserdilavadele rohkesti uusi värve ja põnevaid esinejaid Eestist, Suurbritanniast, Prantsusmaalt, Soomest ja USA-st. Hooaja peaesineja on kitarrigeenius Bill Frisell Ameerikast. Friselli kontserdi esimesed 100 piletit on homsest müügil erihinnaga!

Hõrk ja suvine kammerjazz - ansambel VERBARIUM esitab August Sanga ja Kersti Merilaasi laulude kava põnevates Eestimaa paikades!

on Teisipäev, 08 Juuli 2014. Posted in Uudis

Hõrk ja suvine kammerjazz - ansambel VERBARIUM esitab August Sanga ja Kersti Merilaasi laulude kava põnevates Eestimaa paikades!

Loominguline Rühmitus Avarus esitleb:

Kammerlik ning haruldase koosseisuga ansambel VERBARIUM esitab oma kaunikõlalist muusikat August Sanga ja Kersti Merilaasi tekstidele. Kontserdid toimuvad Tallinnas, Kõltsu mõisas, Põhjaka mõisas ning Rootsi-Kallavere küla muuseumis. VERBARIUMi muusikud on Liina Saar - vokaal, Aleksandra Kremenetski - vibrafon ja löökpillid, Virgo Sillamaa - kitarrid ja Mingo Rajandi - kontrabass. 

Hedvig Hanson ja Andre Maaker "Puudutus"

on Esmaspäev, 07 Juuli 2014. Posted in Uudis

Hedvig Hanson ja Andre Maaker

9. juulil algab kontsertreis, mille käigus Hedvig ja Andre külastavad 14 kaunist kohta üle Eesti. Jah, kontserdi pealkiri "Puudutus" on ainest saanud ka eeloleva laulupeo nimest, sest kõike päevakajalist puudutatakse ka nendel kontserditel - kitarrist Maaker esitab laulupeo laule kitarril, vahetekstides ärgitatakse publikut kaasa rääkima, olgu teemaks siis laulupidu, jalgpall, kooselu või aiamaa harimine.

Jazzkaar sotsiaalmeedias

fb3   vimeo3   twitter3   insta3  rss3

Validates to XHTML 1.0 and CSS 3, created by heiti. Hosting partner Elkdata OÜ
JAZZKAAR: Pärnu maantee 30-5, Tallinn 10141  |  tel: +372 666 0030  |  info(ät)jazzkaar.ee
Copyright © 2011 MTÜ Jazzkaar Sõprade Ühing 
football tipswww.betips.co.uk free betting tips
pariuri bet365 bonusbet365pariuri sportive online bet365