AADRESS: Pärnu maantee 30-5, Tallinn 10141

TELEFON: +372 666 0030

EMAIL: info(ät)jazzkaar.ee

Showcase-kontsert: ImproVoc, Nikita Korzoun Trio

Laupäev 28. august 19:00

Osta pilet

18.- / 13.-
Alates 10. august 20.- / 15.-

Fotografiska Tallinn Kuva kaardil

Seekordsel showcase-kontserdil esinevad improvisatsioonilise muusika ansambel ImproVoc, kelle põhiinstrumendiks on hääl, ja traditsioonilisest straight ahead jazz’ist inspiratsiooni ammutav Nikita Korzoun Trio.

Koosseis:

Anne-Liis Poll vokaal
Sirje Medell vokaal
Kärt Sepp vokaal
Ivi Rausi vokaal
vokaal
Indrek Palu mime

ImproVoci muusikalis-mängulises koosseisus loovad häälemustreid vabaimprovisaatorid ehk häikijad. Kontsert pakub kuulajale võimaluse osa saada muusikute rännakutest ning kohtuda ka miimiga, kes inspireerib, ilmestab ja rikastab seda põnevat teekonda. Üheskoos helimaastikel rännates sünnivad esinejate fantaasiast ja neid antud ajahetkel ümbritsevast ruumist kordumatud muusikalised kujutluspildid.

Koosseis:

Nikita Korzoun altsaksofon
Andres Alaru kontrabass
Mihhail Nikitin trummid

Tallinna Georg Otsa nimelises muusikakoolis õppiv saksofonist Nikita Korzoun on esinenud erinevatel rahvusvahelistel festivalidel, sh Visioon (2019 ja 2020) ning Jazz Across Borders (2019). Lisaks võitis ta 2018. aastal Round Table’i konkursi. Nikita Korzoun Trio on 2019. aastal ühisest jam-sessioonist võrsunud koosseis, kes ei mängi ainult tuntud jazz standardeid, vaid ka omaloomingut ning kingib kuulajatele unustamatu kogemuse. Kava „Standards and Beyond“ on inspireeritud traditsioonilisest jazzist ning ühendab traditsioonilise post-bop’i kõla Skandinaavia minimalistliku esteetikaga.