AADRESS: Pärnu maantee 30-5, Tallinn 10141

TELEFON: +372 666 0030

EMAIL: info(ät)jazzkaar.ee

TÕNU NAISSOO ELECTRIC TRIO with MIHKEL MÄLGAND & AHTO ABNER (toimub aprill 2021)

Laupäev 18. aprill 17:00

Osta pilet

Koosseis:

Tõnu Naissoo klahvpillid
Mihkel Mälgand bass
Ahto Abner trummid

Laupäev 18. aprill 17:00

Osta pilet

Fotografiska Tallinn Kuva kaardil

15.- / 10.-
1. aprillist 18.- / 13.-

Hea klient!

 

Algselt 18. aprillil kell 17:00 Fotografiska Tallinnas toimuma pidanud Tõnu Naissoo Electric Trio with Mihkel Mälgand & Ahto Abner kontsert lükkub edasi ning toimub festivali Jazzkaar 2021 raames järgmisel aastal, aprillis 2021. Kuupäev ja kellaaeg täpsustuvad ning sellest teavitatakse kliente e-maili teel. 

 

Uuel kuupäeval kehtivad juba ostetud piletid.

 

Festival Jazzkaar kutsub kultuurisõpru toetama festivali jättes piletid tagasi müümata.  

Pileteid saab tagastada või vahetada Jazzkaare kinkekaardi vastu perioodil 1. aprill 2020 kuni 1 kuu peale uue toimumisaja täpsustumist. Kinkekaardid kehtivad 1 aasta alates väljastamisest. Tagasiostu või vahetuse soovist andke teada siin.

 

Tavapileti omanikud saavad enda piletid tagastada Piletilevi müügipunktides, v.a Circe-K teenindusjaamades ja Viru keskuse infopunktis..

***
Tõnu Naissoo
 on Eesti kõige staaźikam ja mitmekülgseim jazzpianist, mängides klaverit, süntesaatoreid, elektroonilised klahvpille, hammondorelit ja orelit – ta on kõigi klahvpillide hingeelu tundma õppinud ja oskab arvestada nende iseärasustega. Oma debüütalbumini jõudis Tõnu Naissoo väga noorena, kui omaaegse Nõukogude Liidu tingimustes avanes võimalus avaldada pianisti kontsertpalad legendaarselt 1967. aasta Tallinna rahvusvaheliselt jazzifestivalilt. Praeguseks on Tõnu Naissool salves rohkem kui 15 heliplaati, neist 11 on ilmunud Jaapanis. 2014. aastal  andis Norra label Jazzaggression Records välja Tõnu Naissoo trio CD salvestustega aastaist 1967 – 1969, ta on esinenud ka koos DJ’dega ning klubilavadel elektroonilise jazzi kooslusega Eclectic Electric. Heliloojana on ta kirjutanud rohkesti teatri- ja filmimuusikat, millede seast tuntuim on koos isaga kirjutatud muusika menufilmile „Viimne rekliikvia“. Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias jagab Tõnu Naissoo dotsendina noortele jazzmuusikutele improvisatsioonitarkust.

 

Jazzkaarel astub Tõnu Naissoo koos Mihkel Mälgandi ja Ahto Abneriga üles Electric Triona, mille pilliarsenali moodustavad bass, trummid ning külluslik valik klahvpille. Andekas Eesti bassist Mihkel Mälgand on osalenud üle 80 plaadi salvestusel ja on mänginud koos paljude jazzi tippnimedega – Nils Landgreni, Dave Liebmani, Randy Breckeri, Tim Hagansi, Kurt Ellingi ja Raivo Tafenauga. 2018. aastal pälvis ta Danske Jazziauhinna parima jazzartisti kategoorias. Silmapaistev trummar Ahto Abner on õppinud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia jazzmuusika osakonnas löökpille ning teinud koostööd mitmete džässprojektide-ja popartistidega: Kadri Voorand Quartet, MiaMee, Oleg Pissarenko Band, Sofia Rubina, Ewert Sundja, Dave Benton jpt. Tema annet jagub ka pedagoogitööks TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia rütmimuusika eriala juhina. Tippmuusikutest trio kontserdil saab kuulda palasid peatselt ilmuvalt heliplaadilt.