AADRESS: Pärnu maantee 30-5, Tallinn 10141

TELEFON: +372 666 0030

EMAIL: info(ät)jazzkaar.ee

TIN MEN AND THE TELEPHONE Holland

Kolmapäev 25. august 22:30

Osta pilet

Koosseis:

Tony Roe klaver
Pat Cleaver bass
Bobby Petrov trummi

Kolmapäev 25. august 22:30

Osta pilet

Fotografiska Tallinn Kuva kaardil

22.- / 17.-
Alates 10. august 25.- / 20.-

Innovatiivne hollandi trio Tin Men and the Telephone ühendab oma improviseeritud ja ainulaadsetel ülesastumistel live-elektroonika, hektilised visuaalid ja publiku vahetu osalemise unikaalse elamuse saavutamiseks. Iga etteaste kannab ajakohast ja sisutihedat sõnumit, mille suunda kujundavad kuulajad aktiivselt oma nutitelefonidega.

Kolmiku taga on bassi, trummi ja klaverikõladel opereerivad Tony Roe, Pat Cleaver ja Bobby Petrov, kelle klassikalise muusika ja jazzitaust viib tehnoloogia viimase sõna abil žanrid peadpööritavatesse kõrgustesse. Koosseis haarab lennult oma loomingusse mõjutusi erinevatest stiilidest, sulandades helipilti motiive loodushäältest, masinlikest müradest, inimkõnest ja internetimeemidest. Tin Men and the Telephone iga show on 100% interaktiivne, võimaldades kuulajail osaleda kaasahaaraval ja pööraselt meelelahutuslikul sündmusel. Olgu teemaks kliimamuutused, vandenõuteooriad, teravad poliitikateemad või tunukate rünnak; trio annab hoogsalt pöörlevatele maailmasündmustele uue vaatenurga ja võimaluse põgeneda reaalsusest. Nad on üles astunud maailma olulisematel jazzfestivalidel; tuntumatest North Sea Jazz Festival, London Jazz Festival, Jazz & the City, Jazzhead, Toronto Jazz Festival jpt.

Suuna, kuhu tüürivad Tin Men and the Telephone muusikud seekord, saavad Jazzkaare kuulajad ise määrata – pangem juba akud laadima!