Perekontsert: SAARA PIUS & BAND „Pidu loomariigis" - Festival Jazzkaar

AADRESS: Pärnu maantee 30-5, Tallinn 10141

TELEFON: +372 666 0030

EMAIL: info(ät)jazzkaar.ee

Perekontsert: SAARA PIUS & BAND „Pidu loomariigis”

Pühapäev 01. mai 12:00

Osta pilet

Koosseis:

Saara Pius laul
Joel Remmel klaver
Janno Trump bass, seaded
Ahto Abner trummid

Pühapäev 01. mai 12:00

Osta pilet

Vaba Lava Kuva kaardil

12.- / 6.-
Alates 1. aprillist 15.- / 8.-

Kuni 3. aastased lapsed pääsevad kontserdile tasuta!

Jazzkaare perekontsert rõõmustab väikeseid muusikasõpru, viies nad lastele armsasse kuid päris erilisse loomariiki, kus toimetavad kalakesed ja konnad, hiirepoisid, kiisud ja karumõmmid ning ei puudu isegi elevant(s). Kõik nad elavad sõbralikult koos – nii koduloomad kui ka metsaelanikud ja aitavad üksteist. Muidugi saab nalja ka ning tantsida ja laulda otse loomulikult.

Emmedele ja issidele meenutab see loomalaulude pidu ilmselt aega kui nad ise olid lapsed. Et veelgi lõbusam oleks, võite kaasa võtta omale armsa looma mask, hilja pole seda ka ise meisterdada ja paha poleks harjutada juba kodus ka mõnda looma, linnu või putuka hääle tegemist – näiteks sääse, öökulli ja kiisu häält, võite proovida järele teha ka loomade liikumist või lausa lendamist. Kontserdil saab seda kõike ka üheskoos proovida.

Kontserdi perenaine on näitleja ja laulja, kahe väikse lapse ema Saara Pius. Ta on kaasa teinud mitmetes värvikates lavastustes, muusikalides, filmides-seriaalides ja telesaadetes. Koos paljude erinevate muusikutega on ta kontserte andud üle Eesti. Jazzkaare perekontserdil on Saarale abiks sõbralikud jazzmuusikud: karumõmm Joel Remmel, öökull Janno Trump ja rebane Ahto Abner. Kõik nad ootavad teid väga lõbusale laulu- ja mängukontserdile.