Leifur James (JÄÄB ÄRA) - Festival Jazzkaar

AADRESS: Pärnu maantee 30-5, Tallinn 10141

TELEFON: +372 666 0030

EMAIL: info(ät)jazzkaar.ee

Leifur James (JÄÄB ÄRA) UK

Neljapäev 28. aprill 23:00

Osta pilet

Koosseis:

Leifur James klahvpillid, elektroonika

Neljapäev 28. aprill 23:00

Osta pilet

Fotografiska Tallinn Kuva kaardil

20.- / 13.-
Alates 1. aprillist 25.- / 18.-

Hea klient!

Neljapäeval, 28. aprillil kell 23:00 Fotografiska Tallinnas toimuma pidanud LEIFUR JAMES (UK) kontsert jääb ära ning selle asemel esineb samal ajal elektroonilise muusika duo MAARJA NUUT & NICOLAS STOCKER (Eesti-Šveits).

Juhul kui teile artisti vahetus ei sobi, saab piletid tagastada või vahetada Jazzkaare kinkekaardi vastu perioodil 1. aprill – 15. aprill 2022. Kinkekaardid kehtivad 1 aasta alates väljastamisest. Tagasiostu või vahetuse soovist andke teada SIIN.

Jazzkaare info piletid@jazzkaar.ee ja 6660030

 

Jazzkaarel on suur rõõm tervitada tänavusel festivalil multiinstrumentalisti, eksperimentaalset heliloojat ja produtsenti Leifur Jamesi, kes esitab muusikat oma meditatiivselt ja mitmekihiliselt teiselt albumilt „Angel in Disguise“. Kombineerides meisterlikult vokaali, nüansirikkaid elektroonilisi helimaastikke ja sugestiivseid rütmimustreid, uurib James armastuse ja kaotuse ning ühiskondliku, isikliku ja keskkonnaga seotud teemasid. Väga positiivselt vastu võetud „Angel in Disguise“ valiti ajakirja Future Music kuu albumiks, Crack Magazine’i arvustuses aga kiideti Jamesi suurepärast produtsenditööd.

Leifur James on eksperimentaalprodutsent, helilooja ja vokalist, kes on tuntud oma esoteerilise avangardstiili poolest. Muusiku erilise kõla keskmes on muljetavaldav harmoonia, emotsionaalnee vokaal ja põnev produktsioon. Aastal 2018 ilmus plaadifirmalt Night Time Stories tema palju positiivset vastukaja pälvinud debüütalbum „A Louder Silence“, millele järgnes juunis 2020 sama plaadifirma avaldatud teine album „Angel in Disguise“. Live-esinejana on James esitanud oma jazz- ja eksperimentaalmuusika helimaastike ainulaadset sulamit mitmetel festivalidel, sh Bluedot, The Great Escape, We Out Here, Sundaze, Nova Batida jt.