Kadri Voorand „Kontsertlesila” - Festival Jazzkaar

AADRESS: Pärnu maantee 30-5, Tallinn 10141

TELEFON: +372 666 0030

EMAIL: info(ät)jazzkaar.ee

Kadri Voorand „Kontsertlesila”

Kolmapäev 27. aprill 21:30

Osta pilet

Koosseis:

Kadri Voorand vokaal / klaver

Kolmapäev 27. aprill 21:30

Osta pilet

Vaba Lava Kuva kaardil

30.- / 23.-
Alates 1. aprillist 35.- / 28.-

27. aprillil leiab Vaba Laval aset üks eriline kontsertkulgemine, kus saab puhtalt muusikas mõnuleda. Isegi aplodeerima lugude vahel ei pea, lihtsalt oled nagu oled! Lavale on oodata ka üllatuskülalisi. Enamik muusikat luuakse kohapeal, ent esitusele tuleb ka valik olemasolevatest südamelauludest laiendatud seades, mis toetavad sinu mõtete ja tunnete voolu. 

Istumine on pehmetel mattidel – kes tahab, võib lamada või ka magada. Soovijad võivad muidugi ka toolil istuda; kõike nii, nagu sul endal on hea. Hubane olemine ja Voorandi impro-pop loovad mõnusa terviku, minemaks oma mõtetes sinna, kuhu hing aga ihkab. 

Kadri Voorand on tunnustatud vokalist ja helilooja, kelle kirglik esitus on pälvinud palju heakskiitu nii kodu- kui ka välismaal. Ta on tuuritanud mööda maailmalavasid olulisematel festivalidel nagu EFG London Jazz Festival, Pori Jazz, Cheltenham Jazz Festival ja Bejing Nine Gates Jazz Festival. Voorand on pälvinud Presidendi Noore Kultuuritegija Preemia 2019, aastal 2017 pärjati ta Kultuuriminsteeriumi aasta kultuuripreemiaga ning Eesti Muusikaauhindadel Aasta Naisartisti tiitliga. Tema hiljutine album In Duo with Mihkel Mälgand, mille avaldas mainekas Saksa plaadifirma ACT, valiti Eesti Muusikaauhindadel Aasta Jazzalbumiks 2020 ning samal aastal pälvis Eesti Jazziauhindadel koos Mihkel Mälgandiga Aasta Jazzansambli tiitli.