jonas.f.k - Festival Jazzkaar

AADRESS: Pärnu maantee 30-5, Tallinn 10141

TELEFON: +372 666 0030

EMAIL: info(ät)jazzkaar.ee

jonas.f.k

Neljapäev 25. november 20:00

Osta pilet

Koosseis:

Jonas Kaarnamets vokaal, kitarrid, lahtised puusad
Jan Soovik klahvpillid, basskitarr
Caspar Salo perkussioonid
ELLIP vokaal
Kostja Tsõbulevski vokaal

Neljapäev 25. november 20:00

Osta pilet

Fotografiska Tallinn Kuva kaardil

18.- / 13.-

Kitarrist, laulukirjutaja ja produtsent Jonas Kaarnamets on Eesti muusikamaastikul tegutsenud pea 10 aastat. Olles üks alternatiivpopi bändi Frankie Animal asutajatest, on ta lisaks teinud nii stuudios kui ka lives koostööd hulga nimekate kodumaiste artistidega, sealhulgas Erki Pärnoja, NOËPi ja Sander Mölderiga.

2020. aasta kevadel alustas ta oma sooloprojektiga jonas.f.k, millega ta võitis kuulajate südamed. jonas f.k. alt ilmunud debüüt-EP „buda.01” on sulam tänapäevasest popist ja sügavamast elektroonilisest muusikast. Plaat pälvis tänavustel Eesti Muusikaauhindadel Aasta Debüütalbumi nominatsiooni. Septembri lõpus avaldas Kaarnamets teise lühialbumi „TLL.02”, mille lood on kirjutatud erinevais paigus üle Eesti, aga nagu nimigi viitab – viimase lihvi on album saanud Jonase kodulinnas Tallinnas.

Tavapäraselt astub jonas.f.k üles koos multiinstrumentalist Jan Soovikuga. Publiku rõõmuks liituvad esimesel täispikal kontserdil muusikutega ka löökpillimängija Caspar Salo ning vokalistid Ellip ja Kostja Tsõbulevski. Jõulujazzi kontserdil tasub oodata ka kolme loo maailma esiettekandeid.