Frankie Animal - Festival Jazzkaar

AADRESS: Pärnu maantee 30-5, Tallinn 10141

TELEFON: +372 666 0030

EMAIL: info(ät)jazzkaar.ee

Frankie Animal

Laupäev 30. aprill 23:30

Osta pilet

Koosseis:

Marie Vaigla vokaal, klahvpillid
Jonas Kaarnamets kitarr
Jan-Christopher Soovik bass
Kallervo Karu trummid

Laupäev 30. aprill 23:30

Osta pilet

Fotografiska Tallinn Kuva kaardil

15.- / 12.-
Alates 1. aprillist 18.- / 15.-

Frankie Animal on alternatiiv-pop/rokk bänd Tallinnast, mille tuumiku moodustavad laulja Marie M. Vaigla, kitarrist Jonas Kaarnamets ja bassimängija Jan-Christopher Soovik.

Kevadel 10-aastaseks saav bänd on järjepideva töö tulemusena jõudnud Eesti mainekamate alternatiivbändide hulka. Frankie Animali ühtaegu õrn ja jõuline nostalgiahõnguline kõla, mida kaunistavad laulja Marie suitsune hääl, kõrvajäävad meloodiad segatuna jõulisemate kitarripartiidega, on vallutanud Eesti publiku südamed. 2018. aastal jõuti singli „(Can’t Keep Calling) Misty“ Eesti Laulu finaali ning mitmel korral on bändi lood olnud raadiote edetabelite tipus. Esinemised mitmetel mainekatel välismaa festivalide nagu Waves Vienna, Eurosonic Noorderslag, Positivus Festival on kasvatanud ansambli tuntust ka välismaa publiku seas.

Veebruaris 2022 ilmub bändil täispikk album “Party Alone”, millel kõlavad ka singlid „Playful“, „Restless“ ja „Peaches“.

Kui Marie Vaigla ja Jonas Kaarnamets on Jazzkaare lavadel erinevate projektide näol juba mitmeid kordi üles astunud, siis ansamblile Frankie Animal on see kontsert festivali debüüt.