Chris Morrissey - Festival Jazzkaar

AADRESS: Pärnu maantee 30-5, Tallinn 10141

TELEFON: +372 666 0030

EMAIL: info(ät)jazzkaar.ee

Chris Morrissey (USA)

Neljapäev 27. aprill 23:00

Osta pilet

Koosseis:

Chris Morrissey basskitarr, vokaal
Charlotte Greve altsaksofon, vokaal
Marco Bolfelli kitarr, vokaal
Bill Campbell trummid

Neljapäev 27. aprill 23:00

Osta pilet

Fotografiska Tallinn Kuva kaardil

20.- / 13.-
Alates 1. aprillist 25.- / 18.-

Jazziringkondades tuntud fenomenaalne bassist ja laulja-laulukirjutaja Chris Morrissey esitleb seekord publikule oma kvarteti värsket loomingut. Oma intiimse ja isetadliku helikeelega kehastab ta seda, mida tähendab olla tänapäevane muusik.

 New Yorgist pärit Chris Morrissey on oma märkimisväärse karjääri jooksul tuuritanud maailmas koosseisudega nagu Mark Guiliana Jazz Quartet & Beat Music (kellega ta esines ka Jazzkaarel), Jim Campilongo Trio, Dave King Trucking Company, Gretchen Parlato, Margaret Glaspy, Boy George jpt. Koos Sara Bareilles’ga avaldatud album „The Blessed Unrest“ oli nomineeritud Grammyle kui aasta album 2013. Muusikalise juhina on ta pannud kokku live-bände ning arranžeerinud muusikat paljudele artistidele. Helilooja ja bändijuhina on Chris Morrissey avaldanud viis albumit, mis on kõik pälvinud rohkelt tunnustust. Jazzkaarel saab kuulda Morrisey loomingut tema viimastelt albumitelt.  

Chris Morrissey tegutseb regulaarselt külalisõppejõuna mainekas Manhattani jazziülikoolis The New School for Jazz and Contemporary Music. Ise peab ta vajalikuks enda kohta märkida, et on lõvi, onu, enamiku kasside ja mõnede koerte armastaja, newyorklane, minnesotalane, joogaharrastaja, veinisõber ja restoranikülastaja, kes teeb ja hindab nalja.