AADRESS: Pärnu maantee 30-5, Tallinn 10141

TELEFON: +372 666 0030

EMAIL: info(ät)jazzkaar.ee

25/02/2021 Turvalise festivali juhend

Uudised

KALLID KÜLALISED!

1. Festivalile Jazzkaar 2021 ei ole lubatud külastajad, kes on viimase 14 päeva jooksul haigestunud COVID-19 viirusesse või olnud kontaktis kinnitatud COVID-19 haigestunuga või kellel on respiratoorse nakkushaiguse sümptomid (näiteks palavik, kuiv köha, hingamisraskused). Sellisel juhul on festival valmis piletid vahetama kinkekaardi vastu. Avaldus selle kohta saata piletid@jazzkaar.ee enne kontserdi toimumist.

2. Väliskülastajad, kellel on soetatud pilet festivalile Jazzkaar 2021, kuid kellel pole võimalik kontserdil osaleda seoses COVID-19 tekkinud olukorraga, siis festival on valmis piletid tagasi ostma või vahetama kinkekaardi vastu. Avalduse selle kohta palume saata piletid@jazzkaar.ee enne kontserdi toimumist.

3. Laadige telefoni mobiilirakendus HOIA, mis teavitab, kui olete olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Hoidke kontserdi ajal telefon sees, aga kindlasti hääletul režiimil. Veenduge, et Bluetooth on sisse lülitatud, et HOIA äpp töötaks.

4. Palume saabuda festivalile Jazzkaar 2021 aegsasti, et sisenemine kontserdimajja ei jääks külalistel viimasele minutile ja külastajad saaksid vältida liigseid kontakte üldalal. Palume kontserdisaali saabudes ja sealt lahkudes järgida festivali töötajate juhiseid.

5. Festivali Jazzkaar 2021 kontsertidel tuleb kanda maski. Maskid on saadaval kontsertkohtade piletilaudadel.

6. Sündmusel kehtib inimeste hajutatuse nõue, palume inimestel vältida lähikontakte ja kohapeal järgida korraldaja ja personali juhiseid.

7. Kohapeal on olemas desinfitseerimispunktid käte puhastamiseks.

8. Häälteated ja infomaterjalid tuletavad festivali külastajatele kohapeal meelde, kuidas külastada festivali turvaliselt.

9. Festivali Jazzkaar 2021 külastajad saavad isikustada oma pileti.

10. Kõik elektrooniliselt pileti ostnud festivali Jazzkaar 2021 külastajad saavad enne sündmust e-maili meeldetuletusega COVID-19 viiruse vältimiseks rakendatavate tegevuste kohta ning meeldetuletuse, et sündmusel saavad osaleda ainult terved külastajad.