AADRESS: Pärnu maantee 30-5, Tallinn 10141

TELEFON: +372 666 0030

EMAIL: info(ät)jazzkaar.ee

27/02/2018 Kutsu Jazzkaare kontsert endale koju

Uudised

Jazzkaare kodukontserdid rõõmustavad sel kevadel taas festivalikülalisi. Mõneks tunniks saavad muusikud pereliikmeteks, kes tervitavad jazzisõpru omapärasel kodulaval, olgu see üles seatud elutuppa, garaaži või kööki. Kui arvad, et just Sinu kodust võiks saada tore toimumispaik kordumatule muusikasündmusele, siis anna sellest teada 12. märtsini. Kontserdid kuulutatakse välja märtsi lõpus.

 

Jazzkaare kodukontsertide traditsioon sai alguse 2015. aastal, mil erinevate perede köökides astus üles Soome trummar ja löökpillimängija Tatu Rönkkö. Eelmisel kevadel käisid kodudes muusikute ja kuulajate vahelisi barjääre lõhkumas Kira Skov ja Maria Faust, kitarrivõlur Andre Maaker, lauljatar Laura Põldvere, duo Elina Hokkanen ja Johannes Laas, Eesti-Poola-Saksamaa kollektiiv Grupa Janke Randalu ning 2018. aasta meesartisti bänd Erki Pärnoja : Efterglow.

 

Kandideerimiseks saada ronja@jazzkaar.ee järgmine info:
– kirjelda lühidalt, miks just sinu kodu oleks parim võõrustaja;
– lisa juurde foto kodust ja selle elanikest;
– lisa kontaktandmed (nimi, telefon, aadress, publiku mahutavus).

 

Kodusid, mis kandideerivad Jazzkaar 2018 kodukontsertide vastuvõtjaiks, saab pakkuda 12. märtsini. Ootame ka pakkumisi kodudest, kus on olemas hea kõlaga klaver ning soovime kontsertidega jõuda ka Tallinnast kaugemale.

 

20.-29. aprillini toimuva Jazzkaar 2018 põhiprogrammis on üle 60 kontserti Tallinnas. 29. korda toimuva Jazzkaare festivali peaesinejad on Suurbritannia lauljatar Laura Mvula, USA jazzitipud – mitme Grammy’ga auhinnatud sütitav hammondivirtuoos-laulja Cory Henry ansambliga The Funk Apostles, saksofonilegend Bill Evans kvartetiga Petite Blond II, mainekas jazztrio The Bad Plus ning Hispaania lauljatar Silvia Perez Cruz.

 

Jazzkaare kuldsponsor on Danske Bank. Peasponsorid on KAFO, Jazz Pesulad ja Eesti Päevaleht ning aastasponsorid My City Hotel, BMW, Tallink ja Aktaprint. Festivalikeskust aitavad püstitada Prike, Telliskivi Loomelinnak ja kohvikupartner on Reval Café, Laura Mvula kontserdi toob Eestisse Viru Keskus ja kontsertetendust „Saja lugu“ aitavad ellu viia Viru Keskus, Eesti Vabariik 100 ja Noblessneri sadamalinnak. Festivalile aitavad kaasa Kodupaber ja MyFitness. Festivali toetavad Kultuuriministeerium, Eesti Kultuurkapital, Tallinna linn, Eesti Autorite Ühing, Hispaania Suursaatkond, Prantsuse Instituut, Taani Kultuuriinstituut, Norra Kuninglik Suursaatkond ja Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus.