AADRESS: Pärnu maantee 30-5, Tallinn 10141

TELEFON: +372 666 0030

EMAIL: info(ät)jazzkaar.ee

07/10/2020 Dirty Loopsi kontsert lükkub edasi

Uudised

Jazzkaar 2020 korraldusmeeskond annab teada, et Dirty Loopsi kontsert lükkub edasi, sest üks ansambli liige on haigestunud ning peab viibima kodusel ravil. Seetõttu pole bändil võimalik esineda Jazzkaarel 9. oktoobril. Dirty Loopsi uus Eesti kontserdiaeg on 27. november.

 

Kurvastame väga, sest ansamblil on Eestis palju fänne, ka muusikud ise ootasid väga esinemist Jazzkaarel. Koostöös bändiga leidsime kiirelt Dirty Loopsi kontserdi toimumiseks uue aja. Bänd rõõmustab jazzisõpru oma positiivse, dünaamilise ja energiaküllase muusikaga 27. novembril Vabal Laval festivalil Jõulujazz,” kommenteerib festivali direktor ja kunstiline juht Anne Erm. Festival Jazzkaar soovib haigestunud muusikule kiiret paranemist. 

 

Dirty Loops vallutas kuulajate südamed juba oma esimeste kontsertide ja salvestustega. Ansambli helikeel on unikaalne segu popist, fusion’ist, jazzist, funk’ist ja r’n’b‘st. Bänd ise tutvustab ennast järgmiselt: “Tänased hitid nii nagu nad päriselt peaksid kõlama!“ Nende lugusid on kuulatud Youtubes miljoneid kordi ja need on paljudel kuulajatel südames. 

 

Seoses toimunud muudatustega leiab aset soulidiiva Rita Ray kontsert varasemal kellaajal ja suuremas saalis. Hingemuusikat esitav lauljatar astub üles 9. oktoobril kell 22:00 Vabal Laval. Fotografiska Tallinnas toimub kell 23:30 festivali avapäeva jämm, mida veab hinnatud noor bassist Janno Trump. 

 

Dirty Loopsi 9. oktoobri kontserdi piletid kehtivad automaatselt uuel kuupäeval. Mõistame, et uus toimumisaeg ei pruugi kõigile jazzisõpradele sobida ning festival Jazzkaar 2020 pakub võimalust piletite tagastuseks või vahetuseks kinkekaartide vastu. Kui uus kontserdi aeg ei sobi, siis saab piletid tagastada või vahetada Jazzkaare kinkekaardi vastu perioodil 7. oktoobrist kuni 7. novembrini 2020. Tagasiostu või vahetuse soovist saavad piletiomanikud anda teada siin.

 

Tavapiletite omanikud saavad piletid tagastada ka Piletilevi müügipunktides, välja arvatud Circle K teenindusjaamades ja Viru Keskuse infopunktis. Festival Jazzkaar kutsub kultuurisõpru toetama festivali ellujäämist jättes piletid tagasi müümata. Täname mõistva suhtumise ja koostöö eest oma partnereid, avalikkust ja kõiki jazzisõpru.

 

31. Tallinna Rahvusvaheline Festival Jazzkaar toimub 9.-15. oktoobrini 2020 üle Eesti ja 3. novembril Alexela Kontserdimajas. Programmiga tutvu festivali kodulehel

 

Jazzkaare tegemistel hoia silma peal ka Facebookis ja Instagramis.

 

Festivalil Jazzkaar 2020 põhiprogramm:

“Antarktika 200” Raun Juurikas, Arve Henriksen (Norra), Brian Quinn (Šveits) & Veronika Portsmuthi Kooriakadeemia kammerkoor; Anett; Dee Dee Bridgewater (USA) & Estonian Dream Big Band; Hanna-Liina Võsa; Niklas Paschburg (Saksamaa); NOËP; Ivi Rausi & Laura Põldvere; Jason Hunter Group (Eesti); JT Conception; Kadri Voorand Chamber Music Ensemble; Liisi Koikson; Peedu Kass-Theodor Sink; Raul Ukareda; Ramuel Tafenau; Rita Ray; Rymden feat. Bugge Wesseltoft, Dan Berglund, Magnus Öström (Norra-Rootsi); Siim Aimla Funk Band; Silje Nergaard & Espen Berg; Sooäär-Yaralyan-Ounaskari (Eesti-Soome); The Free Musketeers; Vaiko Eplik & Kristjan Randalu ning paljud teised!

 

Festivali peasponsorid on JURA, Jazz Pesulad ja Eesti Päevaleht. Aastatoetajad on My City Hotel, BMW, Tallink ja Aktaprint. Legendaarse jazzlaulja Dee Dee Bridgewateri kontserti esitleb Viru Keskus. Festivalikeskust aitavad püstitada Prike, Telliskivi Loomelinnak ja Fotografiska Tallinn. Toetavad Reval Café, Overall, MyFitness, Kodupaber ja ERR. Oma maade muusikuid aitab Eestisse tuua Rootsi Suursaatkond ja Kuninglik Norra Saatkond. Festivali toetavad Kultuuriministeerium, Eesti Kultuurkapital, Tallinna linn ja Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus.