AADRESS: Pärnu maantee 30-5, Tallinn 10141

TELEFON: +372 666 0030

EMAIL: info(ät)jazzkaar.ee

28/12/2020 Dirty Loops esineb aprillis festivalil Jazzkaar 2021

Uudised

Festival Jazzkaar 2021 avalikustas festivali toimumiskuupäevad ning Rootsi menubändi Dirty Loops kontserdi uue toimumisaja. 

 

32. korda toimuv Baltimaade suurim jazzifestival Jazzkaar 2021 leiab aset 16.-25. aprillini kostitades kuulajaid palavalt oodatud kontsertidega. Festivali täisprogramm kuulutatakse välja veebruaris, festivalipassid on soodushinnaga 175 eur (tavahind 250) müügis kuni aasta lõpuni Piletilevis.

 

“Olenemata keerulistest oludest oleme kuid töötanud festivali Jazzkaar 2021 kallal ning julgeme öelda, et maailmatasemel muusika tuuakse ka uuel aastal jazzifännideni. Rõõmustame väga, et Ameerika jazzipärl Dee Dee Bridgewater ja Rootsi fenomenbänd Dirty Loops on välja kuulutatud kontsertide seas. Veebruaris teeme avalikuks festivali põhiprogrammi, kus on mitmeid rahvusvaheliselt aktuaalseid artiste. Nii toome hinge kosutavate helielamustega kevade lähemale ning pakume tuge kodumaa muusikutele,” kommenteerib festivali kunstiline juht Anne Erm.

 

Selgunud on 27. novembril (algselt 25. aprillil ja siis 9. oktoobril 2020) toimuma pidanud Dirty Loopsi kontserdi uus toimumisaeg. 23. aprillil 2021 esineb Vabal Laval fenomenaalne bänd Dirty Loops, mis on pälvinud ülemaailmset tähelepanu oma unikaalse ja dünaamilise helikeelega, sulatades üheks plahvatuslikuks tervikuks popi, fusion’i, jazzi, funk’i ja r’n’b-i. Festivalil Jazzkaar 2021 tulevad esitamisele Dirty Loopsi uued lood ning viraalseimad palad. 

 

Dirty Loopsi (Rootsi) varasemate kontsertide piletid kehtivad automaatselt uuel kuupäeval. Mõistame, et uus toimumisaeg ei pruugi kõigile jazzisõpradele sobida ning festival Jazzkaar pakub võimalust piletite tagastuseks või vahetuseks kinkekaartide vastu. Kui uus kontserdi aeg ei sobi, siis saab piletid tagastada või vahetada Jazzkaare kinkekaardi vastu perioodil 23. detsembrist 2020 kuni 23. jaanuarini 2021. Tagasiostu või vahetuse soovist saavad piletiomanikud anda teada siin. Tavapiletite omanikud saavad piletid tagastada ka Piletilevi müügipunktides, välja arvatud Circle K teenindusjaamades ja Viru Keskuse infopunktis. Festival Jazzkaar kutsub kultuurisõpru toetama festivali ellujäämist jättes piletid tagasi müümata. Täname mõistva suhtumise ja koostöö eest oma partnereid, avalikkust ja kõiki jazzisõpru.

 

Dirty Loops esineb Jazzkaarel 23. aprillil kell 22:00 Telliskivi Loomelinnakus Vabal Laval. 32. korda toimuv Baltimaade suurim jazzifestival Jazzkaar leiab aset 16.-25. aprillini kostitades kuulajaid palavalt oodatud kontsertidega. Rohkem informatsiooni leiad festivali kodulehelt. Avalikustatud kontsertide piletid ja festivalipass on müügil Piletilevi müügipunktides ja internetis www.piletilevi.ee. Kohtume Jazzkaarel! 

 

Jazzkaare tegemistel hoia silma peal ka Facebookis ja Instagramis.

 

Festivali peasponsorid on JURA, Jazz Pesulad ja Eesti Päevaleht. Aastatoetajad on My City Hotel, BMW Inchcape, Tallink ja Aktaprint. Legendaarse jazzlaulja Dee Dee Bridgewateri kontserti esitleb Viru Keskus. Festivalikeskust aitavad püstitada Prike, Telliskivi Loomelinnak ja Fotografiska Tallinn. Toetavad Reval Café, Overall, MyFitness, Kodupaber ja ERR. Oma maade muusikuid aitab Eestisse tuua Rootsi Suursaatkond. Festivali toetavad Kultuuriministeerium, Eesti Kultuurkapital, Tallinna linn ja Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus.