AADRESS: Pärnu maantee 30-5, Tallinn 10141

TELEFON: +372 666 0030

EMAIL: info(ät)jazzkaar.ee

27/10/2020 Dee Dee Bridgewater & Estonian Dream Big Bandi kontsert lükkub kevadesse

Uudised

Seoses COVID-19 levikuga maailmas lükkub edasi 3. novembril (algselt 21. aprillil 2020) Alexela Kontserdimajas toimuma pidanud Jazzkaar 2020 kontsert Dee Dee Bridgewater (USA) & Estonian Dream Big Band. Kontsert toimub kevadel 2021 ning uus toimumise aeg täpsustatakse esimesel võimalusel.

 

Dee Dee Bridgewater (USA) & Estonian Dream Big Bandi kontserdi uuest toimumisajast teavitatakse Jazzkaare ja Piletilevi kodulehel ning pdf-piletiostjaid ka e-maili teel. Uuel kuupäeval kehtivad juba ostetud piletid. Juhul kui piletiomanikule uus toimumisaeg ei sobi, saab piletid tagastada või vahetada Jazzkaare kinkekaardi vastu kahe kuu jooksul alates uue toimumisaja väljakuulutamisest. Piletite tagastamise avalduse vorm saadetakse pdf-piletiomanikele e-maili teel, siis kui uus toimumisaeg on teada. 

 

Festival Jazzkaar kutsub kultuurisõpru toetama festivali ellujäämist jättes piletid tagasi müümata. Täname mõistva suhtumise ja koostöö eest oma partnereid, avalikkust ja kõiki jazzisõpru. Jazzkaare info piletid@jazzkaar.ee ja 666 0030.

Legendaarse jazzlaulja Dee Dee Bridgewateri kontserti esitleb Viru Keskus. 

 

Festivali peasponsorid on JURA, Jazz Pesulad ja Eesti Päevaleht. Aastatoetajad on My City Hotel, BMW, Tallink ja Aktaprint. Festivalikeskust aitavad püstitada Prike, Telliskivi Loomelinnak ja Fotografiska Tallinn. Toetavad Reval Café, Overall, MyFitness, Kodupaber ja ERR. Oma maade muusikuid aitab Eestisse tuua Rootsi Suursaatkond ja Kuninglik Norra Saatkond. Festivali toetavad Kultuuriministeerium, Eesti Kultuurkapital, Tallinna linn ja Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus.