AADRESS: Pärnu maantee 30-5, Tallinn 10141

TELEFON: +372 666 0030

EMAIL: info(ät)jazzkaar.ee

LÜKKUB EDASI! CYRILLE AIMEE

Reede 31. detsember 00:00

Osta pilet

Koosseis:

Cyrille Aimée vokaal, looper
Laurent Coulondre klahvpillid
Jeremy Bruyere bass

Reede 31. detsember 00:00

Osta pilet

Vaba Lava Kuva kaardil

Kontserdi kuupäev ja kellaaeg täpsustuvad

30.-/25.-, Kehtib ka 22. aprilliks 2020 ostetud pilet

Hea klient!

Seoses COVID-19 levikuga lükkub veelkord edasi 26. novembril (algselt 22. aprillil) Vabal Laval toimuma pidanud Cyrille Aimee (Prantsusmaa) kontsert ning toimub aastal 2021. Kontserdi toimumise aeg täpsustub ning sellest teavitatakse kliente esimesel võimalusel e-maili teel, Jazzkaare ja Piletilevi kodulehtedel.

Uuel kuupäeval kehtivad juba ostetud piletid.

Festival Jazzkaar kutsub kultuurisõpru toetama festivali jättes piletid tagasi müümata.

Juhul kui teile uus kuupäev ei sobi, siis pileteid saab tagastada või vahetada Jazzkaare kinkekaardi vastu perioodil 18. november 2020 kuni 2 kuud peale uue toimumisaja täpsustumist. Kinkekaardid kehtivad 1 aasta alates väljastamisest. Tagasiostu või vahetuse soovist andke teada siin.

Tavapileti omanikud saavad enda piletid tagastada ka Piletilevi müügipunktides, v.a Circe-K teenindusjaamades ja Viru keskuse infopunktis.

***

Jazzvokalistide tähistaevasse tõusnud prantslanna Cyrille Aimée on end lühikese aja jooksul laulnud Euroopa tänavakohvikutest mainekatele jazzifestivalidele ja Broadway lavale. Cyrille’i sillerdava hääle teeb vastupandamatuks sütitav loomingulisus, mis avab uusi tahke ka klassikaks kujunenud stiilides.

 

Prantsuse väikelinnast pärit Cyrille lapsepõlve ümbritsev kirev muusika flamenkost, šansoonist kantrini. Pöördepunktiks sai vaimustumine mustlasjazzi kõladest Django Reinhardt Festivalil, selle spontaansus, kirg ja seikluslikkus andsid noore lauljanna fantaasiale tõelise lennukuse. Cyrille jõudis ka Prantsusmaa talendisaate Star Academy finalistide hulka. Muusikaõpinguid jätkas ta New Yorgis, kus ta lihvis oma talenti legendaarsetes jazziklubides Birdland ja Smalls. Regulaarsed Euroopa reisid viisid teda 2007. aastal Montreux Jazz Festivalile, mille laulukonkursi võitjana salvestas ta oma debüütplaadi. Järgnes võit Sarah Vaughani nimelisel rahvusvahelisel jazzvokalistide konkursil ja finaalikoht Thelonious Monki jazzvokalistide konkursil.

 

2008. aastal ilmunud debüütalbum “Cyrille Aimée and the Surreal Band” haaras koheselt kuulajaid sarmi ja värvika stiilipaletiga. Seal kohtusid Prantsuse ja Ladina-Ameerika võnked folgi ja autorilaulu traditsioonidega. 2014. aastal avaldas Cyrille albumi “It’s A Good Day” juba maineka Mack Avenue Recordsi artistina, mis võimaldas lauljannat tutvustada rahvusvahelistel lavadel. Pärast 10-aastast perioodi New Yorgis on Aimée uue eluetapi lävel New Orleansis, mille rikkalik muusikaline pärand ühtib enim lauljanna hingehäälega. Üks on kindel – Cyrille leiab värske muusikalise sädeme igast pöördest, mis tema teele satub.